Bohemia Arezzo

Grube, masywne szkło i nowoczesna forma to  główne cechy charakterystyczne kolekcji Arezzo. Prezentuje się ona niezwykle stylowo i elegancko oraz przywodzi skojarzenia z luksusem. Arezzo to przede wszystkim wysokiej jakości szkło do serwowania alkoholu. Linia jest uzupełniona o wazony i misy kryształowe. Kieliszki i szklanki zostały zaprojektowane w ten sposób, że ich podstawa oraz obrzeża są wykonane na planie kwadratu. Ten geometryczny kształt podkreśla nowoczesny design setu.

 Zestaw składa się z kompletu kieliszków do wina o pojemności 270 i 300 ml. Dodatkowo w kolekcji znajdują się kieliszki do szampana o pojemności 140 ml. Kolejny jej element to zestaw do whisky składający się z karafki i sześciu szklanek. Karafka mieści 700 ml zaś szklanki po 320 ml. Istnieje także możliwość zakupu zestawu  składającego się z  samych szklanek w ilości 6 sztuk. Linia zawiera także dwa wazony o wysokości 330 i 280 mm do wyeksponowania kwiatów oraz dwie miski o średnicy 150 i 320 mm, które mogą służyć do serwowania słodyczy czy drobnych przekąsek.

 Całość będzie doskonale spełniała swoją rolę użytkową, a ze względu na swój urokliwy charakter idealnie spełni wymagania osób, które lubią się otaczać pięknymi przedmiotami na co dzień. Poszczególne elementy kolekcji są wspaniałym pomysłem na zaskakujący swym czarem prezent, jak również na zakup do kolekcji domowego szkła w nietuzinkowym stylu. Kryształowe szkło można myć w zmywarce, zaś producent zapewnia,  że dzięki tworzywu, z którego jest wykonane, nie stracą one swego piękna i nie będą matowieć.

Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net