Bohemia Corvus

Corvus jest niezwykłą kolekcją szkła do której zaliczają się stylowe kieliszki kryształowe do wina i innych napojów alkoholowych. Linia zachwyca swoją prostotą i minimalizmem a zarazem szykiem i klasą. Piękny nowoczesny kształt kryształowych kieliszków do wina oraz ich uniwersalna forma sprawia, że wpiszą się bardzo dobrze zarówno w klimat futurystyczny aranżacji wnętrza, jak i stylizowany na skandynawski, angielski czy loftowy raz wiele innych. Klasyczna elegancja zawsze się obroni, więc jeżeli szukamy kryształowych kieliszków do wina oraz innych napojów wyskokowych, to warto przyjrzeć się zachwycającej jakością raz designem linii szkła Corvus.

Kolekcja składa się z kryształowych kieliszków o różnych pojemnościach i przeznaczeniu. Kieliszek  do likieru bądź nalewki ma pojemność 60 ml. Kryształowe kieliszki do wina czerwonego mają trzy pojemności – 360, 450 i 570 ml. Z kolei kieliszek do wina białego mieści 350 ml. Linię zamyka kieliszek kryształowy do szampana czy też wina musującego, mieszczący 160 ml. Wszystkie kieliszki cechują się pięknie wyprofilowaną czaszą i smukłą, zgrabną nóżką.

Set Corvus będący urzekającą kolekcją kieliszków kryształowych charakteryzuje się oprócz oprócz walorów dekoracyjnych także wysoką jakością i solidnością. Kieliszki do wina czy szampana lub likieru wyglądają delikatnie, jednakże mają odpowiednią wytrzymałość dzięki wykonaniu z bezołowiowego szkła kryształowego. Mogą stanowić idealne uzupełnienie nowoczesnej, prostej zastawy stołowej, ale także wyrafinowanej zastawy malowanej czy bogato zdobionej. Dla pragnących czegoś odważnego, producent proponuje także szkło barwione.
Zdjęcia kolekcji Bohemia Corvus :
Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net