Bohemia Diamond

Kolekcja Diamond to niezwykle szykowne, luksusowe szkło kryształowe w stylu glamour. Robi wrażenie swoją nietuzinkową formą i kształtem. Poszczególne elementy prezentują się w taki sposób, jakby były wysadzone drogimi diamentami. Takie wrażenie zostało stworzone dzięki wypustkom znajdującym się na powierzchni szkła kryształowego. Pięknie odbija się w nich światło. Masywne naczynia cechują się wysoką jakością, dzięki czemu dobrze spełniają swoją rolę służąc między innymi do serwowania whisky, drinków czy wody.

 W skład linii wchodzi zestaw do whisky, składający się z 6 szklanek o pojemności 30 ml i karafki mieszczącej 700 ml. Dodatkowo komplet samych szklanek można kupić oddzielnie. Podobnie jak karafkę. Kolejna piękna propozycja to zestaw do wody czyli dzbanek o pojemności 1250 ml oraz 6 wysokich szklanek mieszczących 260 ml. Szklanki do wody stanowią również oddzielny komplet w ilości 6 sztuk. Kolekcję uzupełniają dwa urokliwe wazony o wysokości 280 i 330 mm i dwie misy o średnicy 280 i 325 mm. Pośród poszczególny elementów linii można wybrać te, które będą pasować do indywidualnych potrzeb i stanowić piękną dekorację stołu czy witryny oraz pozwolą na odpowiednie przyjęcie gości.

 Kryształowe szklanki, misy, wazony oraz karafki przywodzące skojarzenia z drogocennymi kamieniami to propozycja dla dla miłośników stylu wytwornego i gustownego połączonego z wysoką jakością wynikającą z zastosowania nowoczesnej technologii produkcji. To doskonały pomysł na prezent, który zachwyci i oczaruje.

Zdjęcia kolekcji Bohemia Diamond :
Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net