Bohemia Enigma

Stylowe i eleganckie szkło kryształowe z kolekcji Enigma to niezwykła propozycja dla osób, które cenią nowoczesny styl z nutką klasyki. Linia charakteryzuje się futurystyczną, oryginalną formą, więc pasuje do takiego właśnie domu, w którym ceni się wysoki poziom estetyki, także jeżeli mowa o przedmiotach użytkowych. Poszczególne elementy przywodzą skojarzenia z ciętymi bryłami lodu. Bezołowiowe szkło doskonale pasuje do minimalistycznego nakrycia stołu. Przejrzyste, nieco chłodne w designie produkty przyciągają uwagę oraz zatrzymują ją na dłużej dzięki temu, że są naprawdę niepowtarzalne i bardzo oryginalne. Szkło z kolekcji Enigma może być zarówno przepiękną ozdobą, ale także pełnić rolę praktyczną. Produkty można je myć w zmywarce, więc ich używanie jest komfortowe.

 W skład pełnej linii Enigma wchodzą kryształowe szklane wazony o wielkości 30 cm i 38 cm. Znajdują się w niej także trzy rodzaje talerzy, różniących się od siebie wymiarami i formą. Dwa talerze o wymiarach 21 cm i 35 cm nie posiadają podstawy, talerz z podstawą ma średnicę 35 cm. Kolekcja to także trzy typy mis. Misa kryształowa na podstawie ma wielkość 33 cm. Trzy pozostałe są tradycyjne w swoim kształcie. Te misy szklane cechują się wymiarami 12 cm, 21 cm, 33cm. Enigma to także dwa pojemniki na cukier lub słodycze. Wyższy, na postawie ma 27 cm, zaś niższy 22 cm.

 Pełna kolekcja doskonale uzupełniających się zarówno wizualnie jak i praktycznie elementów ze szkła kryształowego pozwala elegancko podjąć gości czy też wyeksponować kwiaty, owoce czy przekąski. Poszczególne elementy są mocne w swoim wyrazie, ale także bardzo wytrzymałe.

 

Zdjęcia kolekcji Bohemia Enigma :
Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net