Bohemia Glacier

Nazwa kolekcji Glacier doskonale odzwierciedla istotę piękna i majestatu tej linii szkła kryształowego, zarówno użytkowego jak i ozdobnego. Forma linii rzeczywiście przywołuje skojarzenia z lodowcem, z którego wykuto przeróżne wzory. Glacier to kolekcja niezwykle ozdobna, będzie doskonałym pierwszym planem dla wnętrza surowego i minimalistycznego czy też glamour.

 W skład setu Glacier wchodzi wiele różnych rodzajów szkła kryształowego na przykład aż 6 różnej wielkości miseczek, które okażą się praktyczne podczas urządzania domowego przyjęcia. Na uwagę zasługują masywne kryształowe kieliszki do wina o pojemności 250 ml i szklanki do whisky mieszczące 350 ml. Smukłe kieliszki do szampana mają pojemność 200 ml. W linii można także znaleźć kryształowe szklanki do herbaty o dwóch wielkościach i cztery rodzaje kryształowych talerzy, zarówno do dań głównych, jak i deserowe. Imponujący jest też wybór pater. Cztery z nich to kryształowe patery – misy na podstawie. Różnią się od siebie przede wszystkim kształtem, więc można dopasować taką kryształową paterę dokładnie do preferencji użytkownika. Z kolei dwie kolejne patery są piętrowe. Znajdziemy tu dwu i trzypiętrową paterę kryształową. Nie mogło także zabraknąć wysokiej szklanki do drinków i zimnych napojów o pojemności 190 ml oraz ozdobnej karafki do wina, która mieści 900 ml.

 Kolekcję wieńczą dwa stylowe wazony, a także pucharki do lodów o pojemności 330 ml. Elementem, który przyczyni się do pięknej, gustownej dekoracji stołu są także świeczniki kryształowe: na jeden lub trzy tea-lighty.

Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net