Bohemia Parus

Parus to wyjątkowa minimalistyczna i nowoczesna kolekcja szkła kryształowego do serwowania trunków. Każdy kieliszek należący do linii posiada wyjątkowy kształt delikatnie rozszerzający się ku górze i dyskretny element ozdobny na nóżce. Parus prezentuje się elegancko i stylowo w praktycznie każdej aranżacji stołu, zarówno futurystycznej jak i klasycznej. Jest to kolekcja, która spodoba się przeze wszystkim osobom ceniącym proste kształty i swoistą lekkość porządnego, wysokiej jakości szła kryształowego. Zachwyca szykiem i klasą.

 Kolekcja Parus składa się z kilku rodzajów kieliszków do poszczególnych typów trunków. Kieliszek do likieru ma pojemność 60 ml, ale w secie znajduje się także opcja identycznego wzoru o pojemności większej o 10 ml. Będzie ona doskonałą do nalewki domowej i nie tylko. Kolejny detal to kryształowy kieliszek do białego wina mieszczący 185 ml. W linii znajdują się także kryształowe kieliszki do wina czerwonego o pojemności 250 i 350 ml. Piękny smukły kieliszek do szampana cechuje się pojemnością 190 ml. Kolekcję zamyka kieliszek do martini czy drinków, który zmieści 280 ml napoju.

 Cała kolekcja to niezwykle praktyczne szkło użytkowe, które sprawdzi się na każdym spotkaniu rodzinnym, uroczystym obiedzie czy domówce. Oprócz walorów praktycznych dodatkowo wygląda naprawdę uroczo i stylowo, dzięki czemu alkohol może być podawany w eleganckiej oprawie. Zestaw kryształowych kieliszków to dobry pomysł na prezent, który na pewno będzie trafiony, ponieważ przyda się w każdym domu.

Zdjęcia kolekcji Bohemia Parus :
Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net