Bohemia Rocky

Kolekcję Rocky można bez wątpienia nazwać niezwykłą ze względu na jej design i elementy ozdobne uformowane w kształt harmonijki. Te detale pięknie grają ze światem, kiedy kryształowe szkło jest w użyciu. Rocky to porządne, masywne i ciężkie szkło, przywodzące skojarzenia z elegancją i wysoką jakością. Doskonale współgra zarówno z wystrojami minimalistycznymi, jak i klasycznymi.

 Set składa się między innymi z kryształowego kubka do herbaty wraz ze spodkiem. Kubek długo trzyma ciepło, więc jest idealny na długie zimowe wieczory. Ze względu na swoją formą można go nazwać także filiżanką. Kolejny element to szklanki do whisky o pojemności 310 ml. Do nich doskonale pasuje piękna kryształowa karafka o pojemności 850 ml. Dwie kryształowe misy, na podstawie i bez z pewnością spełnią swoją rolę do podawania sałatek, owoców czy a nawet chipsów w pięknej oprawie. Ciekawym detalem, rzadko spotykanym w innych kolekcjach szkła kryształowego jest stylowa kryształowa popielnica, idealna na gustowny prezent. W skład kolekcji wchodzi także wysoki, smukły świecznik i dwa wazony. Jeden z nich zbudowany jest na podstawie, zaś drugi jej nie posiada. Niższy kryształowy wazon  ma wysokość 305 mm.

 Linia szkła kryształowego Rocky cechuje się dużą wytrzymałością. Jej wzornictwo jest na tyle uniwersalne, że będzie modne przez wiele dziesięcioleci. Wysmakowane, przyciągające uwagę elementy kolekcji są zawsze doskonałym pomysłem na podarunek dla kogoś, kto ceni rzeczy piękne i wykonane z dbałością o każdy detal.

Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net