Bohemia Strix

Linia Strix to przepiękna elegancka kolekcja kryształowych kieliszków do każdego rodzaju trunku. Nowoczesna, prosta forma zachwyci osoby ceniące przedmioty użytkowe, które cechują się niewymuszonym szykiem i klasą. Czasze kieliszków delikatne zwężają się ku górze a nóżki są smukłe i stylowe. Kryształowe szkło, chociaż delikatne na pierwszy rzut oka jest solidne i wysokiej jakości.

 Kolekcję kieliszków kryształowych otwiera kieliszek do likieru o pojemności 60 ml. Można w nim serwować także domowe nalewki. Kryształowe kieliszki do wina dzielą się na te do wina białego o pojemności 250 i 360 ml oraz do wina czerwonego mieszczące 450, 580, 600 oraz 850 ml. Dzięki temu wyborowi kryształkowych kieliszków do wina można się wyposażyć w najbardziej odpowiadający osobistym preferencjom rozmiar. Linia kieliszków do wina to także gustowny flet, czyli kryształowy kieliszek do szampana i wina musującego o pojemności 200 ml. Kolekcję zamyka kieliszek – kufel kryształowy do piwa mieszczący 380 ml.

 Linia kieliszków kryształowych Strix to pochwała prostoty i minimalizmu. Doskonale pasuje do wielu aranżacji jadalni czy salonu ze względu na swoje uniwersalne wzornictwo i wpasuje się nie tylko w styl nowoczesny, ale także glamour czy klasyczny. Kieliszki kryształowe do wina, szampana czy likieru to wybór dla osób, które stawiają na jakość oraz wykonanie z dbałością o każdy szczegół. Charakter kolekcji sprawia również, że jest doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ wpasuje się w gust praktycznie każdej osoby obdarowanej.

Zdjęcia kolekcji Bohemia Strix :
Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net