Bohemia Wellington

Luksusowy klasyczny styl, nawiązujący do pałacowego przepychu to główna cecha charakterystyczna niezwykłej kolekcji szkła kryształowego Wellington. Z pewnością przypadnie ona do gustu tym, którzy kochają bogate zdobienia i masywne szkło. Poszczególne elementy linii posiadają przepiękne ornamenty, wgłębienia i mają tradycyjną formę – rozchylają się ku górze. Szkło kryształowe z prezentowanego setu idealnie pasuje do jadalni i salonów w stylu retro, ale także klasycznym czy glamour oraz angielskim.

 W skład linii wchodzą cztery rodzaje kieliszków o różnej wielkości i przeznaczeniu: do likieru, białego wina, czerwonego wina i szampana. Mają one pojemność kolejno: 49, 200, 280 i 180 ml. Trunki serwowane w tym niezwykłym smukłym szkle prezentują się  naprawdę zachwycająco i tak też smakują. Kolejne elementy kolekcji to dwie szklanki o pojemności 300 i 340 ml. Mogą służyć one do podawania alkoholu lub wody. Linię uzupełnia stylowy wazon o wysokości 30 cm, kryształowa karafka mieszcząca 700 ml oraz pojemna misa o średnicy 25 cm.

 Poszczególne detale z kolekcji można kupić w praktycznych zestawach, dzięki czemu nabywający to piękne kryształowe szkło stanie się posiadaczem kompletu idealnego do tego, by uraczyć gości napojami lub przekąską. Kryształowy wazon sprawdzi się zarówno jako samodzielna ozdoba , jak też element do ekspozycji kwiatów. Wellington to niewymuszony urok i czar, który przeniesie osoby użytkujące to szkło w dawne czasy królewskiego blichtru.

Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net