Bohemia Florale

Połączenie klasyki i nowoczesnej elegancji  w postaci kryształowego masywnego szkła to czarująca kolekcja Florale. Jej elementy mają niezwykle ciekawą, uniwersalną formę i interesujące wzornictwo, więc przypadną do gustu zarówno miłośnikom przepychu jak i prostoty. Stanowią bowiem idealne połączenie tych dwóch walorów.  Kryształowe bezołowiowe szkło cechuje się wysoką jakością i wytrzymałością. W skład linii wchodzą elementy, które posłużą zarówno do serwowania alkoholu jak i eksponowania pięknych ciętych kwiatów oraz podawania przekąsek czy słodkości.

 Pośród elementów wchodzących w skład setu można wyróżnić zestaw do whisky czyli  kryształowa karafka o pojemności 700 ml oraz 6 szklanek mieszczących 340 ml. Pozostałe elementy to dwa  kryształowe wazony o wysokości 280 mm i 360 mm, a także dwie misy. Jedna ma przekątną 20.5 cm zaś druga 26 cm. Zarówno wazony jak i kryształowe misy swoim kształtem przywodzą skojarzenia z rozkwitającym kwiatem, rozchylającym swoje płatki pod wpływem słońca. Czasza tych elementów rozszerza się ku górze. Kolejnym detalem w secie jest kryształowa bomboniera – cukiernica o przekątnej 20.5 cm oraz pięknej zdobnej pokrywie.

 Całość ma bardzo urokliwy i elegancki charakter, zaś wyraźny motyw florystyczny we wzornictwie sprawia, że mimo swojej masywności szkło kryształowe prezentuje się lekko. Może służyć jako piękna dekoracja, jak też doskonale będzie spełniać swoje zdanie użytkowe, komponując się na przykład z zastawą o kwiatowym lub roślinnym wzorze.

Partnerzy serwisu Bohemia.pl
2013-2020 © Bohemia.pl Polska Bohemia Poland | Największy wybór czeskiego szkła kryształowego w Polsce
** Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów z witryny Bohemia.pl bez zgody autora zabronione.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net